Sommergymnastik

Sommergymnastik

Vores sommergymnastik begynder mandag den 12. april, og det vil foregå på Google Meet, som vi efterhånden kender så godt. I år skal du tilmelde dig sommergymnastikken og betale for hele sommeren. Prisen for april, maj, juni og august (15 gange + overraskelse) er KUN 300 kr. Du betaler på mobile pay til Columna Gymnastik Stouby nr 189227 eller Reg: 7160 konto: 1148977. Efterfølgende er det vigtigt at du sender os en mail på columna@outlook.dk med oplysninger og fulde navn, adresse, telefonnummer, mailadresse, fødselsdato samt hvis du har betalt for en ægtefælle (her skal de samme oplysninger også fremgå). Det er vigtigt med betaling samt mail til foreningen SENEST den 8. april, da vi skal nå at oprette holdet.Det er ikke muligt for os at administrere klippekort, når vi er online. Hvis du er i tvivl om noget, er du meget velkommen til at kontakte Annabel (kasserer) på 29729614 eller Lotte (formand) på 60315394.
Som et helt nyt tiltag vil vi i år præsentere en overraskelse for dig i løbet af sommersæsonen. Det vil være helt gratis at deltage i denne overraskelse, hvis du er tilmeldt sommergymnastik, og det er vigtigt for os at understrege, at vi naturligvis overholder alle restriktioner omkring Corona. Du vil få nærmere besked, når det bliver aktuelt.

Plan for sommeren kl 18-19 (INGEN gymnastik om tirsdagen):

12. 19. 26. april

3. 10. 17. 31. maj

7. 14. 21. juni

2. 9. 16. 23. 30. august 


De bedste hilsnerInstruktører og bestyrelse